Praca: Specjalista ds. zakupów w marketingu

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. zakupów w marketingu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5513
OBOWIĄZKI:
- wspieranie programu zamówień publicznych i przetwarzania finansowego A&M dla tureckiej jednostki biznesowej- wspieranie zarządzania listą agencji i optymalizacja w przypadku inicjatyw A&M, szczególnie w obszarze opłat agencyjnych, produkcji reklam i raportowania A&M.- Analiza PO & budżetowania kontaktowanie się z dostawcami i ustalanie kosztów według projektu, zarządzanie PO- Identyfikacja możliwości zwiększenia wydajności- Wspieranie zespołów marki w negocjacjach agencji- Współpraca z funkcją kontroli w celu ustalenia budżetu marki w systemach Oracle/SAP; generowanie numerów projektów dla każdego projektu marki.Miejsce wykonywania pracy: ul. Fabryczna, 31-553 Kraków Gm. Kraków, pow. Krakowski oraz praca zdalna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: logistyka lub ekonomia
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek związany z logistyką lub ekonomią. Znajomość programów komputerowych Microsoft Excel, Oracle, SAP

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie